Loading...

Proje Hakkında

Yerli üreticiye destek, geleceğe nefes ve Atatürk'ün Başkenti'ne yaşam olduğunuzun belgesi hem size hem de sevdiklerinize her an bir tık kadar yakın olacak... Siz değerli destekçilerimiz tarafından satın alınan ağaçların dikimleri yapıldıktan sonra konum bilgileriyle birlikte ayrıca bilgilendirilecek ve istediğiniz zaman ağaçlarınızı ziyaret edip görebileceksiniz.

Yaşam Paketi Seçimi Yaşam Paketi Seçimi Sipariş formumuz üzerinden öncelikli olarak adına/anısına dikim yapılmasını istediğiniz kişi ve alan seçimini yapmalısınız. Yapacağınız seçim sonrası dikime uygun ağaç tipleri listelenecektir.

Ağaç tipi seçiminizden sonra, TC Kimlik onayınız için gerekli bilgileri girmeniz ve satın alacağınız yaşam paketi adedini seçmeniz ya da belirlemeniz istenecektir.

Bu aşamadan sonra satın alma işlemini kendi adınıza gerçekleştirebileceğiniz gibi, herhangi bir tanıdğınız ya da yakınınız adına da hediye yaşam paketi alımı gerçekleştirebilirsiniz.
Hediye Gönderme Opsiyonu Hediye Gönderme Opsiyonu "Başkası Adına Hediye Al" opsiyonunu seçmeniz durumunda, satın alacağınız yaşam paketlerinin adına hediye edileceği kişinin Ad ve Soyadı yanında GSM No ve E-Posta irtibat bilgilerini girmeniz istenecektir.

Böylelikle, ilgili siparişinizin ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra hem size, hem de hediye ettiğiniz kişinin cep telefonuna SMS yoluyla bildirimde bulunulacak ve kendisi yaptığınız işlem hakkında bilgilendirilecektir.
Online Teşekkür Sertifikası Online Teşekkür Sertifikası Yapacağınız her satın alma işlemi sonrası sistemimiz tarafından size veya hediye ettiğiniz kişiye özel bir "Teşekkür Sertifikası" oluşturulacaktır. İlgilli sertifikaya ödeme sonrası onay ekranından direkt ulaşabileceğiniz gibi, cep telefonunuza yollanacak SMS içeriğinde de gene size özel erişim adresi ayrıca verilecektir.

Hediye ettiğiniz kişiye de SMS yoluyla bildirimde bulunulacak ve kendisi adına oluşturulmuş olan sertifikanın erişim bilgileri iletilecektir.

YAŞAM PAKETİ SATIN AL